Zöld Követ Egyesület
  • Kik vagyunk
  • Projektjeink
  • 20+26 Kihívás
  • Környezettudatos tippek
    • Bevásárlás
    • Otthon
    • Fürdőszoba
    • Konyha
    • Sport
    • Útközben
  • Hírek
  • Kapcsolat
  • Rendelhető programok
  • KEHOP
Oldal kiválasztása
Fenntarthatósági témahét 2022. Közel 1800 diákhoz juttattuk el fenntarthatóság üzenetét

Fenntarthatósági témahét 2022. Közel 1800 diákhoz juttattuk el fenntarthatóság üzenetét

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI) a köznevelésben 2022. április 25. és 29. között hirdette meg a Fenntarthatósági Témahetet, amelynek célja, a fenntarthatóság üzenetének elterjesztése iskolai keretek között. A kezdeményezés fővédnöke Áder János köztársasági...

Legfrissebb hírek

  • Mondj búcsút a füstnek, üdvözöld az életet! – A Dohányzásmentes Világnap üzenete
  • Egy bolygó, egy közös cél – Nemzetközi klímaváltozási akciónap Május 15.
  • A méh számára a virág az élet forrása – A Méhek Napja
  • A bolygónk az otthonunk, az egyetlen otthonunk – Gondolatok a Föld napján
  • Hogyan tehet mindenki egy apró lépést a bolygónkért? – A Föld órája 2026 üzenete
Zöld Követ Egyesület - Minden Jog Fenntartva
Kapcsolat | Adatvédelem